04 11 2019

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) desteği ile bu yıl 10. düzenlenen, Yöresel Ürünler Fuarı (Yörex), Antalya Anfaş fuar merkezinde gerçekleşti.

Toplamda 81 ilden; 157 oda ve borsa, 17 kalkınma Ajansı, 60 kurum ve 600 firmanın katıldığı fuarda, başta coğrafi tescilli ürünler olmak üzere yüzlerce yöresel ürünün tanıtımı yapıldı.

23-27 Ekim 2019 tarihleri arasında gerçekleşen fuarda, Tavas Ticaret Odası ve Tavas Belediyesi olarak Tavas'ın tanıtımı gerçekleşti.

Açılış konuşmalarının yapıldığı törenin ardından, TOBB Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır ve davetliler fuar alanındaki stantları gezdiler.

Fuar alanında, Tavas Ticaret Odası ve Tavas Belediyesi tarafından oluşturulan Tavas standını ziyaret eden, TOBB Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Sabah Gazetesi Yazarı Yavuz Donat, ve diğer protokol üyelerine; Tavas Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Saffet İNAMLIK eşlik etti. Ziyarette Tavas'ımızn coğrafi işaretli Tavas Baklavası ve yöresel ürünler; ikram edildi.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ.